Ohlasy klientů

Dobrý večer, paní Snížková,

Momentálně se cítím lépe, používám vodičku a mastičku o které jsem Vám psala včera, kvůli otoku. Měla jsem oteklý celý obličej, na něm ještě takovou krustu a občas to svědilo i pálilo zároveň. Teď jsem ve stavu, kdy mi splaskly víčka, která byla opravdu šílená, skoro jsem včera ráno ani neviděla. Ale to je naštěstí nyní v pořádku. Otok se nadále drží na tvářích a obličej mě už nesvědí.
Jde to pomalu, ale vidím změny i v podpaží,plocha na které je vyrážka je sice
stejná, ale je světlejší a vypadá lépe. To samé mohu říct i o prsou.

Zuzka

 

Odpověď:
Tak to mám radost, je to známka, že to začalo fungovat. Přesně jak je to i uvedeno v jeho knize, jmse se o tom dnes bavili, že když je chronický problém takto zanedbaný a rozjetý, začne po podání převařeného preparátu někdy i za několik dní a buď nakrátko nebo právě i na dobu pěti až osmi dní bouřlivá reakce. Pak začíná buď rapidní nebo zase naopak pozvolné zlepšování stavu z vnitřku ven. To vlastně přesně odpovídá tvému průběhu - naředila jsi 19. a v neděli 23. začala bouřlivá reakce a trvala týden a dnes začíná obracení a zlepšování. Je to tak? Hlavně zapisuj jakékoli změny třeba i dle tvého názoru nevýznamné a referuj. Pokud to se to bude dále zlepšovat, počkáme jinak se budeme vracet k nižším potencím a nově se ředí preparát z dechu. tak písni zítra a jinak kdykoli. Pa a moc tě zdravím a držím palce.
Jana Snížková


Ano, zlepšuje se to. Tak jen doufám, že už to půjde jen tím dobrým směrem.
Ozvu se Vám.
Moc děkuju za pomoc a podporu
Zuzka

31.1.2011
Dobrý večer,
já se omlouvám, že píšu až teď. Mám dobré zprávy, jak rychle se to horšilo, stejně tak rychle se to lepší. Obličej mám už úplně splasklý, jen tváře mám stále červené a horké. Podpaží a prsa, tam je pouze mapa po vyrážce ve stejné ploše zatím stejná, ale vyrážka žádná. Dneska mi bylo úžasně, byl to po dlouhé době vážně dobrý pocitPopis: :-)
Zuzka

Odpověď:
Tak to mám velkou radost, věřila jsem stejně, že se jedná o krizi, která k tomu patří a tím varem jsme sáhly opravdu do hloubky. Mohou se Ti klidně vyskytnout třeba i poševní výtoky, které brzy přejdou, ale také nemusí. Podle mě tam byla candida a možná i ty chlamydie, proto tak silná reakce. Tak na plese už Ti bude v krásných šatech snadhej. zase se někdy ozvi!.!

Papa a pozdravuj doma.
J.S.

Já jsem vážně ani moc nedoufala, že to takhle dopadne. Ale jsem moc šťastná, cítím se o tolik lépe.
Jsem Vám moc vděčná za pomoc
Zuzka

 

6.2.2011
Dobrý den paní Snížková,
tak to se mnou vypadá moc dobře, ty fleky po vyrážce pomalu mizí, jediné co je nepříjemné je svědění (zvláště prsou), ale to musím přežít, je to známka hojení. Jinak se cítím o 100% lépe, spadlo ze mě jedno velké břemeno. No a ples se moc povedl, opravdu byl úžasný, až budu v Říčanech tak Vám povyprávím a ukážu fotky.
Pozdravujte doma a mějte se krásně
Zuzka


Odpověď:
Ahoj Zuzko,
mám moc velkou radost a moc moc ti to přeju. Hlavně mě těší, že se to povedlo do tvého plesu života a mohla sis ho v pohodě užít. Na fotky se těším a ráda tě uvidím. Pozdravuj doma a měj se krásně.

Jana Snížková

 

10.2.2011
Dobrý den paní Snížková,

se mnou to stále vypadá dobře, ale bohužel se peru s tím svěděním. Svědí mě jak nohy, tak podpaží a občas i prsa, ty se jakoby zastavily na mrtvém bodě a nechtějí se úplně vyléčit. Ale myslím, že tomu určitě musím dát ještě čas a ono to půjde. Obličej mám úplně v pořádku a to je super. Celkově se cítím moc dobře, je to pro mě strašně fajn nemuset neustále vnímat ty nepříjemné věci na mém těle, sice to není úplně v pořádku, ale mě je o moc lépe.
Zdravím Vás Zuzka


Odpověď:
Ahoj Zuzko,
mám radost, vím, že to svědění je nepříjemné, ale opravdu je třeba vydržet. Zasílám ti nějaké recepty, jak to možná zmírnit, protože u ekzémů je dobré čistit plicní a jaterní okruh. Zkus něco vyzkoušet, hlavně tu diviznu. Jinak sleduj, pokud by to začalo být horší, okamžitě musíme naředit.
Zatím pa a až tu budeš, zastav se.

Jana Snížková

 

 


Bukvice lékařská, kostival a měsíček lékařský - smíchat a dát do rozpuštěného sádla nesoleného, nevařit, nechat cca 24 hodin a pak zahřát a přecedit. Dělat tímto sádlem zábaly jako sendvič hrudníku (zepředu i zezadu) a pod prsy, zabalit do tepla.

Brutnák lékařský

Očistná kúra
20 g byliny přelijeme 0,5 l vody a postupně zahříváme do bodu varu. 2-3 min. povaříme, necháme 10 min louhovat a scedíme. Užívají se 2 skleničky denně mezi jídly.

Divizna velkokvětá

Vnitřně: 20 g sušených květů, přelijeme 0,5 l vařícího mléka. Necháme pod pokličkou 10min, přefiltrujeme přes plátno a popíjíme během dne. Doporučená dávka je 1litr diviznového mléka rozložený do 4 - 5 dávek během dne (1x za 3 dny).
Z květů také možno připravit čaj, vypít a pak zbytek rozmixovat a použít jako kašovitý obklad.

 Zevně: hrst sušených listů přelít 0,5 l studené vody a povařit 10 minut, po zchladnutí dělat obklady.

 

14.3.2011
Dobrý den paní Snížková,
 tak ředím jak mám a vypadá to na úspěch, opět se lepším. Vyrážka v podpaží je mnohem lepší, je světlejší a plocha se zmenšuje. Mažu sádlem, to mi vyhovuje. Ovšem nejhorší je pro mě stále překonat svědění, je to někdy úplně nesnesitelné. Ale snažím se. Prsa jsou také dobrá, nejsou podrážděná jako byla zpočátku minulého týdne a vnější část směrem ke středu světlá, což je také zlepšení. Nevím, kde se to zastaví nebo jestli se to zlepší úplně, každopádně je to už teď opět skok k lepšímu. Tak budu ředit dál, ještě mi párkrát zbývá a uvidí se. Ještě Vás poinformuji. Doufám, že se Vám daří se zády lépe.
Mám vyřídit pozdrav od mamky
Zuzka

Odpověď:
Ahoj Zuzi,
mám velkou radost, že se to zase pohnulo k lepšímu.Vydrž ředit a pak tam musíme dát novou lahvičku a věřím, že se to pohne zase dál. To svědění je nepříjemné, ale opravdu to někdy patří k uzdravování. Ještě mě napadá zkusit nasadit ostropestřec mariánský na očistu jater buď v tabletách nebo jako čaj z něj.
měj se mochezky a mamka se může objednat, je to lepší.
Pa Jana S.

 

20.7.2011

Dobrý den paní Snížková,

konečně Vám posílám slíbené foto. Myslím, že rozdíl je vidět krásně:-).
Už mám za sebou dovolené, obě měli stejný vliv na mé tělo. Pokaždé se mi vyrážka zhoršila, nejspíš tím novým prostředím. V Chorvatsku díky slané vodě a v Maďarsku díky chlorované. Naštěstí se vše vrátilo do normálu, tedy, jak to bylo před dovolenýma. Na fotce můžete vidět, že podpaží je skvělé, sem tam svědí, nebo se objeví slabá vyrážka, ale nic vážného a většinou to brzy zmizí.

Zuzka

 

 

21.11.2010

Na mé sestě za vnější i vnitřní očistou jsem se odhodlal k colonhydroterapii. Léta jsem trpěl častou plynatostí a pocitem, že velké množství stravy, které jím, není skoro vůbec využito (hubenost, málo energie...). Dle výsledků z irisdiagnostiky mi konečně docvaklo, že je potřeba (a je možné) něco změnit. Tedy- vzal jsem to za své, což je pro mne rozhodující krok k úspěchu. Po doporučení odkyselit celý organizmus a udržovat střevo v čistotě (plus mnoho dalších rad) jsem se rozhodl začít razantním krokem, tedy CHT. Intuitivně jsem na webu našel výbornou paní Snížkovou z Říčan a dohodl s ní 3 návštěvy. Vyšlo to obden. Poprvé jsme vyčistili běžný obsah tlustého střeva a dostali se do problémové oblasti slepého střeva a vzestupné části tlustého střeva. Prý, že do příště zaschlé nánosy nabobtnají va střevě zanechanou vodou a půjdou snáze odstranit. Přesně to se také stalo. Při druhém ošetření ze mne šly kusance starých nánosů za perfektní asistence a masírování břicha paní Snížkovou. Odhadl bych množství tak na 1 kg... Potřetí šlo něco podobného, ale o něco méně. Paní Snížková byla znepokojena vodou, která při vypouštění odcházela neb byla - prý nezvykle- zakalená. To přisuzovala velkému zaplísnění mého zažívání (což předtím také popsala paní Konrádová v irisdiagnostice). Candida a podobné potvory si totiž zřejmě velmi libují v kyselém prostředí, které jsem jí já "všemi silami" poskytoval. Požádal jsem ještě o jednu aplikaci za 3 dny. To už nešly kusy, ale ten zákal tam byl dál a velká plynatost... Tak jsme se rozhodli dál v CHT nepokračovat, ale co nejrychleji osadit střevo probiotickými bakteriemi a začít pracovat na snížení acidity organismu. Dost mě ta jednoduchá možnost odstranit letité potíže chytla a tak jsem hned uzpůsobil skladbu stravy, beru si minerálové tabletky, hodně piju čistou vodu a tak... Každé ráno si měřím Ph moči, které by mělo být přes 7...
Nechci dělat ukvapené závěry. Zatím tedy tolik: Po druhé aplikaci, kdy odešlo největší množství nánosů jsem vyšel na ulici a připadal si jako pouťový panák , který má na podrážkách připevněné pružiny... Popis: :-)Na józe se cvičitelka nestačila divit, jak jsem vylepšil most, trikonásanu a podobné cviky... Inu, když vám z břich zmizí kilový betonový monolit... Kolem čtvrté aplikace bylo zažívání dost rozbouřené, ale teď po týdnu se vše krásně usazuje, i žaludek přestává být velmi citlivý na dotek. Stolice se normalizuje. Tělo působí vděčným dojmem a mám pocit zbystření smyslů... Ale tady opravdu nechci předbíhat. Kdyžtak písnu ještě časem. Mějte se krásně. Tomáš.

publikováno na www.zdravi-az.cz

 

13.8.2009

Dobrý den,
paní Snížková,

Jsem ráda, že jsem u Vás podstoupila kůru střevní sprchy. Ekzem velmi ustoupil,
kůže se hojí všude, netrpím zácpou.
Ještě beru nějaký jednodušší Lactobacilus. Je mi podstatně líp i psychicky.
Další zpráva Vás jistě rozveselí, čekám třetí miminko, neplánované, snad
se na něm můj lepší stav projeví.
Mám prosbu, většinou se mi nedostává minerálů, hl. vápník,  mívala jsem
chudokrevnost. Máte nějakou radu, co víc jíst či jaký přídavek stravy?
Děkuju

Přeju pěkné letní dny Lucie D.

 

6.4.2009

Dobry den,

v unoru jsem u vas byla na vyplachu strev
a rikala jste ze vam mam dat vedet, az otehotnim,
chci vam moc podekovat a rict, ze jsem tehotna jiz 3 mesice,
urcite to bylo i diky vasi pomoci, hned potom se to (asi v polovine brezna) povedlo :-))))

Krasny den a dekuji :-)))))

Marie O.

5.3.2009

Klientka Monika P.

Liter.cz
..nepopsatelná..
šuměnka Básně » ostatní ...


Anotace: ..jako pocta ženě, která ovládá kouzlo rovnováhy..těžko jsem hledala slova..našla - či nenašla - posuďte záhy..

Ulehla jsem spokojeně. Ústa oněměla..
Tělo mé se ocitnulo na hranici snů
Vlny horka rozedmuly řečiště žil zcela
Zahnaly stres i vší chandru zamlžených dnů..

Rychlá cesta v jiné světy, možná do nirvány
vzala mi dech s myšlenkami. Zůstal kouzla JaS
Blaho slastné rozlilo se na všeliké strany
Barevný svět rozstříkl se do nebeských krás..

Z dálky hudba tichá zněla, jako dozvuk děje
Prožitky se předháněly ve svých gradacích
Dlaně umné vyháněly z duše beznaděje
Kaleidoskop uvolnění hledal v pekle hřích..

Blaho s chutí neskutečna. Chvíle dokonalá
Kluzký dotyk na pokožce měl svůj daný řád
Droga drog a závislosti (kéž bych ji dřív znala)
rostoucí chuť být tam znovu podněcuje hlad..

Dozvuk všeho dohromady extázi se blíží
Odměnou je okamžitá porce proměny
Každičkému dostupná je téměř bez obtíží..
Zkusila jsem totiž masáž lávokameny..
Publikoval(a): šuměnka, 5.3.2009
Monika P.